всі категорії
EN

Планетарний кульовий млин

Головна> ПРОДУКТИ > Планетарний кульовий млин

Промисловий планетарний кульовий млин-2
01 (1)
02 (1)
03 (1)
04 (1)
05 (1)
Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L
Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L
Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L
Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L
Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L
Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L

Повноспрямований планетарний кульовий млин QXQM 8L

Переглядів: 78

додатків
Важкий повнонаправлений планетарний кульовий млин широко використовується в геології, мінералах, металургії, електроніці, будівельних матеріалах, кераміці, хімічній промисловості, легкій промисловості, медицині, охороні навколишнього середовища та інших відділах. Він підходить для багатьох галузей виробництва, таких як електронна кераміка, конструкційна кераміка, магнітні матеріали, оксид літію, кобальту, марганат літію, каталізатор, люмінофор, люмінофор з довгим післясвіченням, рідкоземельний полірувальний порошок, електронне скло тощо. Виробництво порошку, паливних елементів , варистор оксиду цинку, п’єзоелектрична кераміка, наноматеріали, пластинчаста керамічна ємність, MLCC, термістор (PTC, NTC), варистор ZnO, діелектрична кераміка, глиноземна кераміка, цирконієва кераміка, фосфорний порошок, порошок оксиду цинку, порошок оксиду кобальту, ферит Ni-Zn , ферит Mn-Zn тощо.

  • Відео
  • огляд
  • Принцип роботи
  • Особливості/переваги
  • специфікація
  • Відповідний аксесуар

На основі вертикального планетарного кульового млина всенаправлений планетарний кульовий млин додає функцію перекидання планетарного диска. У той час як планетарний диск і банки млинів здійснюють планетарний рух, вони також можуть перевертатися на 360 градусів у стереопросторі, щоб реалізувати різноспрямований і багатовимірний рух чаш кульових млинів і покращити ступінь невпорядкованого руху кульок і матеріалів. Весь матеріал подрібнюється всередині млинових баків без мертвого кута, що робить подрібнення матеріалів більш рівномірним і тонким. Цей вид кульового млина вирішує типові проблеми, такі як опускання на дно банки та прилипання до стінки банки. Потужна повноспрямована планетарна кульова млин розроблена для великосерійного виробництва з розсувними дверима на основі лабораторного типу повноспрямованої планетарної кулі. млин. Цей тип машини можна поєднати з опорними підйомними та подавальними пристроями, які прийняті з інтегрованою конструкцією. Пристрій подачі включає в себе технологію вібраційного просіювання та розвантаження для простої та зручної експлуатації. Він реалізує легкий і швидкий підйом, розвантаження і завантаження млинових банок, знижує трудомісткість і підвищує ефективність виробництва.

x-1

x-2

Планетарний кульовий млин серії QXQM має чотири баки для подрібнення куль, встановлені на одному диску. Коли поворотний диск обертається, ємності млина обертаються навколо своєї осі та обертаються на 360 градусів. А кульки в резервуарах подрібнюють і змішують зразки на високій швидкості. Продукт може дробити та змішувати різні продукти з різних матеріалів і зернистості сухим або вологим способом. Мінімальна зернистість розмелених зразків може досягати 0.1 мікронного метра. Він широко використовується в галузях геології, гірничодобувної промисловості, металургії, електроніки, будівельних матеріалів, кераміки, хімічної інженерії, легкої промисловості, медицини, захисту навколишнього середовища тощо. Планетарний кульовий млин серії QXQM має чотири баки для подрібнення куль, встановлені на одному диску. Коли поворотний диск обертається, ємності млина обертаються навколо своєї осі та обертаються на 360 градусів. А кульки в резервуарах подрібнюють і змішують зразки на високій швидкості. Продукт може дробити та змішувати різні продукти з різних матеріалів і зернистості сухим або вологим способом. Мінімальна зернистість розмелених зразків може досягати 0.1 мікронного метра. Він широко використовується в галузях геології, гірничої промисловості, металургії, електроніки, будівельних матеріалів, кераміки, хімічної інженерії, легкої промисловості, медицини, охорони навколишнього середовища тощо.

x-3

1. Стабільна швидкість обертання зубчастої передачі забезпечує постійність і повторюваність експерименту.
2. Планетарний принцип руху прийнятий у машині, яка має високу швидкість, велику енергію, високу ефективність, малу гранулярність.
3. Чотири зразки порошку з різних розмірів і різних матеріалів можуть бути виготовлені одночасно.
4. Машина керується перетворювачем частоти, ви можете вибрати ідеальну швидкість обертання відповідно до очікуваного результату експерименту. Перетворювач оснащений пристроєм зниження напруги та перевантаження по струму для захисту двигуна.
5. Планетарний кульовий млин має функції синхронізації вимкнення живлення, автоматичного синхронізації вперед і обертання назад. Ви можете вільно вибирати будь-які режими роботи одностороннього напрямку, чергування, послідовності, налаштування часу відповідно до експериментальних потреб, щоб підвищити ефективність подрібнення.
6. Технічні характеристики кульового млина Tencan: низький центр ваги, стабільна продуктивність, компактна конструкція, легка експлуатація, надійна безпека, низький рівень шуму, невеликі втрати.
7. На машині встановлено запобіжний вимикач, щоб запобігти нещасному випадку, якщо захисну кришку відкрито під час роботи машини.
Професійний зовнішній дизайн і промислове моделювання корпусу кульового млина з ощадливим виробництвом роблять машину вишуканою та тонкою. Технологія обробки з ЧПК використовується для виготовлення машинних деталей, а для трансмісійних передач вибрано прецизійні шестерні зі спеціальних матеріалів, щоб забезпечити плавну, безпечну та малошумну роботу кульового млина на високій швидкості. Мотор перекидання має функцію блокування гальма, яка може зупинити перекидання під будь-яким кутом, це безпечно та надійно. Кульовим млином легко керувати завдяки сенсорному екрану мікрокомп’ютера, оскільки його інтерфейс простий та інтуїтивно зрозумілий. Цей вид кульового млина може здійснювати поперемінне керування вперед і назад, а також має функції пам’яті часу та вимкнення живлення.

Таблиця 3. Технічні параметри для потужного повнонаправленого планетарного кульового млина від Tencan повнонаправленого планетарного кульового млина

режим приводуШестірня
Режим роботиДля кожного помелу можна використовувати два або чотири млини
Максимальна ємність для матеріалівМенше 1/3 об'єму кожної банки
Загальна максимальна місткість: менше 1/3 загального об’єму банки
Розмір подачіМ'які та хрусткі матеріали ≤ 10mm
Інші тверді матеріали ≤ 3mm
Деталізація виводуНайменша зернистість може бути досягнута до 0.1 мкм
Коефіцієнт швидкості обертання1:02
Максимальний час безперервної роботи72 годин
Матеріали доступних млинових банокНержавіюча сталь 304, нержавіюча сталь 316l, цирконій, нейлон, поліуретан,
Глиноземна кераміка (корунд), PTFE, агат, карбід вольфраму

Таблиця 1. Параметри для важкого повнонаправленого планетарного кульового млина Tencan

Модель №.СпецифікаціїВідповідні розміри
 млинових банок
Відповідна кількістьВідповідні розміри
банок вакуумного млина
QXQM-2020L2L-5L4 шт1L-4L
QXQM-4040L4L-10L4 шт2L-5L

Таблиця 2. Технічні параметри для потужного повнонаправленого планетарного кульового млина Tencan.

Модель №.НапругаPowerШвидкість обертанняшум
QXQM-20380V-50Hz4.0KW50-430 об / хвМенше 65 дБ
QXQM-40380V-50Hz5.5KW40-390 об / хвМенше 65 дБ

Таблиця 3. Технічні параметри для потужного повнонаправленого планетарного кульового млина Tencan.

Модель №.контроль швидкостіВага неттоЧисті розміри
QXQM-20Контроль частоти1150kgs1700 * 1210 * 1300mm
QXQM-40Контроль частоти1400kgs1900 * 1450 * 1480mm


Випадки застосування планетарного кульового млина

x-5

Випадки застосування планетарного кульового млина

x-6

ЗАПИТ

Ім'я *

Назва компанії

Country

Телефони

E-mail *

Ваш запит

Гарячі категорії